FELESKETETT TOLMÁCSOK ÉS FORDÍTÓK SZÁSZORSZÁG Bejegyzett Egyesülete

ÉJJEL-NAPPAL INGYENESEN HÍVHATÓ TELEFONSZÁM
0800-888 8833

Az Szászországi Felesketett Tolmácsok és Fordítók Bejegyzett Egyesületének tagjai


Nyelvek szerinti szűrés:

Stefania El Badaoui

Stefania El Badaoui

hites tolmács és fordító görög

+49 341 224 7507
+49 176 767 94637
griechisch.sprachenservi...
Kira Schneider

Kira Schneider

hites tolmács és fordító orosz

Irina Heinitz

Irina Heinitz

hites tolmács és fordító cseh

Sergei Medvedev

Sergei Medvedev

hites tolmács és fordító orosz és angol

Roman Bannack

Roman Bannack

hites tolmács és fordító orosz

Irena Mosig

Irena Mosig

hites fordító cseh

+49 35243 44 7711
+49 160 973 38623
irena.mosig@t-online.de
Angelika Werner

Angelika Werner

hites tolmács és fordító francia és orosz

+49 341 421 9746
+49 177 419 2282
Angelika.Werner@t-online...
Asad Mamedow

Asad Mamedow

hites tolmács és fordító azerbajdzsáni és orosz

+49 351 804 2543
Marsus@freenet.de
Joanna Hübner-Lunau

Joanna Hübner-Lunau

hites tolmács és fordító lengyel

+49 341 564 3831
+49 172 370 0668
huebgoleb@aol.com
Michaela Gerstenberg

Michaela Gerstenberg

hites tolmács és fordító angol

+49 351 644 3437
+49 173 510 6558
mgerstenberg@t-online.de
Anna Schmidt

Anna Schmidt

hites tolmács és fordító lengyel

+49 351 496 87 13
+49 177 892 1503
anna.schmidt@alphalabs.d...
Aleksandra Ehrenhofer

Aleksandra Ehrenhofer

hites tolmács és fordító lengyel

+49 351 4082 1281
+49 176 6198 3593
aleksandra@ehrenhofer-pl...
ehrenhofer-pl.de
Rainer Beck

Rainer Beck

hites tolmács és fordító angol és portugál

+49 341 480 9627
+49 177 237 8730
Beckrainer@gmx.net
Antje Eckart

Antje Eckart

hites tolmács és fordító francia és spanyol

+49 341 331 5050
+49 173 373 0372
antje.eckart@gmx.de
Thomas Westphälinger

Thomas Westphälinger

hites tolmács és fordító cseh

+49 351 84 00 716
+49 179 185 0591
Twestphaelinger@web.de
Martina Matern

Martina Matern

hites tolmács és fordító cseh

+49 351 644 1398
+49 177 263 5381
martina.matern@web.de
Petra Gürtler

Petra Gürtler

hites tolmács és fordító angol

+49 351 894 90 520
+49 151 232 05 698
Pguertler@t-online.de
Lina Gerstmeyer

Lina Gerstmeyer

hites tolmács angol és spanyol

Edina Weidemann

Edina Weidemann

hites fordító magyar

+49 351 315 7918
+49 163 697 9832
e.weidemann@ediwei.de
www.ediwei.de
Huu Tien Vuong

Huu Tien Vuong

hites tolmács és fordító vietnami

+49 341 861 7350
+49 172 341 2930
tienhanhdolbuero@yahoo.d...
Katrin Böhmker

Katrin Böhmker

hites tolmács angol és francia

+49 37207 574703
+49 151 20500084
katrinboehmker@googlemai...
Nedae Amairi

Nedae Amairi

hites tolmács és fordító arab

+49 351 4277462
+49 177 7835096
amairi@hanaweb.de
Rafa Ibrahim

Rafa Ibrahim

hites tolmács és fordító arab és kurd

Barbara Gerstenberg

Barbara Gerstenberg

hites tolmács és fordító olasz

Anna Wackernagel

Anna Wackernagel

hites tolmács és fordító orosz és ukrán

Cornelia Bannack

Cornelia Bannack

hites tolmács és fordító spanyol és portugál

+49 351 403 6075
+49 151 10 70 1533
info@cornelia-remde.de
www.cornelia-remde.de
Ali Al-Mousawi

Ali Al-Mousawi

hites tolmács és fordító arab

+49 341 306 7777
+49 170 407 3587
dr.almousawi@web.de
Alexander Dragoman

Alexander Dragoman

hites fordító angol és román

+49 341 927 12976
+49 176 660 77680
alexanderdragoman29@gmai...
Viola Mrusek

Viola Mrusek

hites tolmács és fordító cseh

Svetlana Parkhomenko

Svetlana Parkhomenko

hites tolmács és fordító orosz

Hannah Wesemeyer

Hannah Wesemeyer

hites tolmács és fordító angol és spanyol

Erzsebet Schock

Erzsebet Schock

hites tolmács és fordító román és francia

Jens Eckhardt

Jens Eckhardt

hites tolmács és fordító albán, angol és orosz

+49 3425 920 287
+49 172 340 5778
Buero.J.Eckhardt@t-onlin...
Tatjana Rinck

Tatjana Rinck

hites tolmács és fordító orosz

+49 341 251 4561
+49 171 266 5813
tarinck@t-online.de
Judith Estévez Castro

Judith Estévez Castro

hites tolmács és fordító spanyol

+49 341 604 00 977
+49 179 889 2380
info@ecastro.de
Sabine Hofmann

Sabine Hofmann

hites tolmács és fordító orosz

Romana Knobloch

Romana Knobloch

hites fordító cseh

+49 0351 890 1130
+49 171 313 5263
info@rk-sprachendienst.d...
Jadwiga Köhler

Jadwiga Köhler

hites fordító lengyel

+49 351 203 7876
+49 177 724 2356
jadwiga.koehler@t-online...
Ayhan Aslan

Ayhan Aslan

hites fordító török

Elena Zikandeloff-Lasarov

Elena Zikandeloff-Lasarov

hites tolmács és fordító bolgár